1 / 5
Pioneer PD-D9j
400 €
28.01.2022 15:21

Старо Нагоричане / Куманово

Pioneer PD-D9j high-end SA Cd plejer, dva trafoa, legatolink sistem, tvin wolfson dac, 11 kg ,vrhunska reprodukcija, originalan daljinac ide uz uredjaj,stanje perfektno, moguce licno preuzimanje u Srbiji ili dostava uz dodatni trosak po dogovoru.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Dragan Tosic
Потврден огласувач
381643693871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам