Преводи од англиски на македонски и обратно
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2022 07:56

Карпош / Скопје

Категорија:

Преведување

Пол:

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Превод на разни документи, книги, стручен превод и сл. од англиски на македонски и обратно. Брза и квалитетна услуга.
Контакт тел. 075 498 608

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

A
Потврден огласувач
076445565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам