Dispather za USA market (Dry Van)
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2022 16:20

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Iskusen dispatcher so USA Market (Dry VAN) so svoja kancelarija bara dopolnitelna rab.
Kontakt 077 502-754

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077502754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам