1 / 5
Set menjac manuel za Audi A8 d2 2.5tdi v6 150
400 €
14.06.2022 16:30

Гази Баба / Скопје

Set manuel menjac za audi A8 d2 2.5tdi 150ks 180ks
Menjac papuci salter drzaci za menjac zamaaec potisna lamela osovini komplet
Setot ne se deli e za prepravka od avtomatik vo manule orginal za A8 d2

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
071331581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам