1 / 8
Italjet Charger
1.300 €
Цената е фиксна
03.06.2022 09:40

Демир Капија / Неготино

Motorot e ekstra so 5000km prv gazda uste pod garancija.
Registriran do maj 2022


074600412
074600412
074600412

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078366269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам