СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВИНИЦА
300 €
18.06.2022 01:58

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

76 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан во центарот на Виница, веднаш покрај плоштадот. Дуќанот е во нова зграда, на приземје, досега не е користен, со посебен влез и излез.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Анита
Потврден огласувач
078315480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам