1 / 5
Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса
1 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 10:57

Аеродром / Скопје

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена поволна!
Контакт тел - 078/69 86 95 Trosedot i dvosedot se spustaat i se udobni za soienje

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

tipo
Потврден огласувач
078342634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам