1 / 1
Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w
6.450 МКД
28.06.2022 07:27

Ресен

Состојба на предмет
Нов

6450

Правосмукалка за суво и мокро
MAXPULS PREMIUM MP-WC03
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1400W
Капацитет на собирање: 30l
Проток на воздух: 1.75-1.8m3/min
Проток на вакум: ?17-18KPA
Должина на кабел: 2.3m
Помошен штекер
Novi 12 meseci garancija

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Greenworks Kosacka bateriska (kosalka) novi!!

8950 МКД

Mreza za senka -ograda PVC

50 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам