1 / 9
Smart saat so bluetooth call
1.700 МКД
Цената е фиксна
14.06.2022 11:43

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi smart saati isti kako na slikite crni so crno remce metelno i silikonsko
So edno silikonsko remce 1700 den
So dve-silikonsko i metalno 2000 den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075375855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам