1 / 8
Par zmigavci LED univerzalni za Honda Yamaha Suzuki Ducati
800 МКД
Со вклучен ДДВ
16.03.2022 15:29

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ПАР жмигавци универзални со ЛЕД диоди, LED turn signals winkers "Oumurs" 12V
на сликите има димензија

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава од: Претпријатие

MOTOLOGISTIKA
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам