1 / 4
Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli
По Договор
05.12.2022 10:30

Битола / Битола

Квадратура:

20000 m²

Тип на земјиште:

Останато

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštanski pat i na 50m od pat A-3 Bitola-Prilep
079-271-400
079-271-400
079-271-400

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

***
Потврден огласувач
076337777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам