1 / 1
Plinska grealka
1.500 МКД
09.03.2022 09:52

Струга / Струга

Se prodava plinska grealka koja raboti i kako kvarcna so tri greaci na struuja , greacite rabotat site tri , na plin neproverena cena 1800 den fixsna

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078898953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам