1 / 10
Se izdava stan vo Shtip
1 МКД
29.01.2022 18:52

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Boro Milevski

Se iznajmuva sprat od kukja vo naselba Levaci vo Shtip, so poseben vlez i dv3 posevni spalni sobi. Cena po dogovor. Kontakt: 078/234-185

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
0038978234185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам