1 / 7
Se prodava Luster Лустер
500 МКД
24.04.2022 12:47

Скопје Центар / Скопје

Продавам Лустер Сијалица за детска соба/терпезарија НОВ купен пред една година од хубо реплек окулу 3000 мкд

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Branko.T.
Потврден огласувач
076454125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам