1 / 5
MNOGU SOCUVANI TROSED,DVOSED,FOTELJA
8.500 МКД
07.06.2022 21:14

Автокоманда / Скопје

SE PRODAVAAT KOMPLET TROSED DVOSED,FOTELJA I DVETE MASICKI.
TELEFON ZA KONTAKT:DULE:075/386-801
DULE:075/386-801

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078540963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам