1 / 4
HK ZVUCNI KUTII--10INC
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 20:19

Велес / Велес

PRODAVAM SATELITI ZVUCNI KUTII HK 10 INCI VO BESPREKORNA SOSTOJBA 200W

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075472515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам