Gs 1150
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2022 21:17

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

2000

Модел:

Prodavam gs 1q50

Километри:

5000

Prodavam gs 1150
Info na 070 850 687 tosho

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

kamp
Потврден огласувач
072223317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам