1 / 1
Se Bara Rabota !!!
400 €
16.05.2022 17:58

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Bilo Kakva .....

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarketing , so deca

Vss Angliski

Vozacka B/ Pasiven Vozac


Se bara Vednas !

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам