1 / 7
Мото Јакна Х-PRO
7 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 07:26

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Мото Јакна Х-PRO Нова не користена
Купена од МакПетрол
Големина М
Цена по договор
Тел.071/288_040

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

saskojaneski@gmail.com
Бул.Македонија 46
Потврден огласувач
071288040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам