Baram stan za kupuvanje. Kerkoj banese per te blere.
1 €
07.08.2022 08:40

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Cair

Baram stan za kupuvanje so tri ili cetri sobi. po moznost stanot da e na prvi, vtori ili treti sprati ne mora da e renoviran.
Kerkoj banese per te blere me tre ose kater dhoma. Sipas mundesive kati te jete i dyti ose i treti.

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам