1 / 6
Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena
2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 19:48

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava
PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022, moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

dean
Потврден огласувач
071214826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам