1 / 6
PASAT 2.0 TDI 170Hp 2006/7
1 €
30.01.2022 06:29

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

P.R.O.D.A.D.E.N.O
TEL: 071389668
-DSG AVTOMATSKI MENUVAC
-GREACI NA SEDISTA (ALKANTRA)
-TEMPOMAT
-KLIMATRONIK
- NOVI ZIMSKI GUMI
- TEL ZA KONTAKT:.071389668

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IPCE
Kicevo
Потврден огласувач
071389668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам