1 / 4
Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR
150 €
Цената не е фиксна
05.12.2022 08:19

Битола / Битола

Квадратура:

540 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Битола – Прилеп, на 200 метри накарши од главниот влез на Лозар (Ангромаркет), во правец на Прилеп .

Влезот на плацот е од главниот магистрален пат Битола - Прилеп.

Претходно на истиот се продаваше песок, чакал и слично.

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071-313-308 Горица
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071-313-308 Горица
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071-313-308 Горица

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Емил
Потврден огласувач
075532302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам