1 / 5
BONSEK KASTO GERMANY
1.100 €
29.06.2022 07:45

Куманово / Куманово

BONSEK OD GERMANSKI TOP BREND KASTO SO PUMPA ZA LADENJE SECE POD AGOL VO ODLICNA SOSTOJBA !!!!!!! POTENCIJOMETAR ZA BRZINA NA SEK HIDRAULICNO PODIGANJE NA PILA !!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

z.d
Потврден огласувач
070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам