1 / 6
Masicka za igranje za bebe - FisherPrice original- kako nova
999 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
13.07.2022 22:16

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Fisher Price masicka za igranje na beterii so muzika i svetkanje za bebinja od 6 do 36 meseci, ista kako na slikite, mnogu malku koristena i socuvana kako nova, povekje informacii tuka:

https://europrinty.net/product/tavoline-me-lodra-dhe-tinguj-fisher-price-mccp66/

KONTAKT NA 078-44-6002
KONTAKT NA 078-44-6002
KONTAKT NA 078-44-6002
KONTAKT NA 078-44-6002
KONTAKT NA 078-44-6002

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам