1 / 3
Се продава hyundai i10
3.500 €
Цената е фиксна
07.03.2023 08:40

Велес / Велес

Марка:

Hyundai

Модел:

i10

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

49 kw / 67 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Бензин и фабрички вграден плин
Колата е во исправна состојба редовно одржавана во супер состојба пали вози
070238470

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Киро Ќучук
Потврден огласувач
078238475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам