1 / 12
Detski Cizmi,,GEOX,,35 broj
1.200 МКД
30.01.2022 14:00

Штип / Штип

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

35

Боја:

Сива

Se prodavaat detski cizmi ,,GEOX,,Respira,Koristeni edna sezona ,dobro zacuvani broj 35.Slikite se od Cizmickite,..1200 denari,,Podetalno za niv na 070 739 114

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070739114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам