1 / 3
Denon PMA-720AE
230 €
14.07.2022 14:53

Старо Нагоричане / Куманово

Denon PMA-720AE u perfektnom stanju, kao novo sa originalnim daljincem. Uredjaj se nalazi u okolini Nisa i moguce je organizovati dostavu uz dodatni trosak.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Dragan Tosic
Потврден огласувач
381643693871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам