1 / 8
Harley Benton Les Paul Left Hand
7.500 МКД
04.07.2022 17:26

Скопје Центар / Скопје

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitarata e vo besprekorna sostojba vo sekoj pogled. Moze zamena za poevtina gitara so doplata

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

R.B
Потврден огласувач
077751400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам