1 / 3
SAMSUNG A6
6.000 МКД
06.05.2022 20:26

Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A6

Боја:

Multicoloured

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Samsung A6 mnogu zacuvan kako nov so metalno kukiste, zastitno staklo, orginalen polnac i orginalna baterija koja trae 2 dena.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Битола
Потврден огласувач
076441680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам