БАРАМ ЦИМЕРКА ЗА ТРОСОБЕН СТАН
6 €
31.01.2022 17:47

Прилеп / Прилеп

Вработена девојка, толерантна и флексибилна, бара женска личност за 90 м2 стан во Точила. Условите се одлични, економичен стан со 4 соби.Инф. на тел.071/210-391.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
071210391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам