1 / 6
Skate bike , velosiped so edno stkalo
160 €
21.06.2022 16:33

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

14 "

Prodavam skate bike , koj saka da vozi so nesekojdneven velosiped ova e toa .
So malo balansiranje i mala vezba se sovladuva .
Velosipedot e odlicen donesen od Anglija i e vo top sostojba .
So sigurnost edinstven vo Makedonija .

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

////——////
Потврден огласувач
078318557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам