1 / 3
AUDI A6 2.0TDI
6.000 €
Цената е фиксна
19.03.2023 14:21

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam audi A6 2.0tdi 2008 vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072611131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам