1 / 2
Kompjuter koristen za strimanje
15.000 МКД
Цената не е фиксна
30.01.2022 19:26

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Prodavam kompjuter so
i3-8100
1050 2GB
B360M Gaming Plus
8GB RAM 2133MHz
2TB HDD , 120GB SSD
Matrix Psu i Matrix Case

Kontakt : telefonski broj ( 075904810 )

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Dario
Потврден огласувач
075904810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам