1 / 4
Karcher A2004
4.500 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 17:14

Струга / Струга

Odlicna pravosmukalka, za suvo i vodeno. Moze da se koristi i za domasni upotrebi.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078369339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам