1 / 6
HITNO PRODAVAM TELEFONI
1.000 МКД
Цената не е фиксна
03.02.2022 19:51

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

Alcatel,LG,SageM

Боја:

Останато

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

HITNO PRODAVAM TELEFONI. Sekoj za 1000 den.
Kontakt lice Biljana tel:078249701

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Biba
Kliment Ohridski br.13/21 Bitola
Потврден огласувач
078 249 701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам