1 / 12
Villa Tema
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2023 19:08

Охрид / Охрид

apartmani za iznajmuvanje vi vila
-so pogled na ezero 30 m2 max 4 osobi
-so pogled na Galicica 20m2 za 2 osobi
-na prizemje 50 m2 max 5 osobi
Site se so terasa.
-zatvoren parking vo imotot na vilata
-wifi, klima, ckara, dorucek po zelba...mesto za uzivanje.
Ve ocekuvame.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава / Можна е замена од:

Villa Tema
Потврден огласувач
O75848101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам