1 / 10
Casovnik saat Longines
400 €
25.09.2022 14:18

Аеродром / Скопје

Prodavam mehanicki casovnik
Longines cal. 285
Proizvodstvo 60-tite
Sostojba fabricka, kako nov so negova kruna, staklo, kaiska i zakopcuvalka.
Servisiran, precizen i tocen.
Dijametar 35mm.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

AN
Потврден огласувач
070305054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам