1 / 7
AKUMULATORI G&N AVTODELOVI BITOLA
1.890 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.06.2022 08:24

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Марка:

Други

Модел:

Site

Tип на делови:

Електрични делови

Najgolema ponuda na Akumulatori od najgolemite svetski proizvoditeli:
EXIDE
YUASA
TOPLA
MAGNETI MARELLI
VARTA
Mozete da gi najdete na edno mesto po odlicni EKO CENI (STARO ZA NOVO) samo vo
G$N AVTODELOVI BITOLA 071 222 973 / 075 722 227

Raspolagame i so akumulatori od tovarniot program
na:
EXIDE
TOPLA
BLACK HORSE
PRIMA

Dostava po kargo niz cela drzava.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам