1 / 10
Mitsubishi Colt 1.5D_95ks_2008god
3.800 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 10:49

Кочани / Кочани

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

REGISTRIRAN CELA GODINA DO. DEKEMVRI 2023 GOD.

UVEZENO OD GERMANIJA

PROIZVODENA 2008 GOD
KILOMETRI 197000

MOTOR 1.5d 70 kw (95ks) dizel

*POGODNA ZA SOFER POCETNIK*


OD OPREMA IMA :
KLIMA
BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR,
2 ORIGINALNI KLUCA


ORGINALNA SERVISNA ISTORIA
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

6200 €

BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

23500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам