1 / 1
Седиште за во кола
1.200 МКД
18.09.2022 16:23

Аеродром / Скопје

Се продава седиште за во кола, црна боја со бели шари, погодна за безбеден транспорт на деца до 25кг.
Количката има наслон за да може детето да спие при подолг транспорт.

Тел.077/888-008

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071391320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам