1 / 3
Termo pecka 3kW
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 12:20

Аеродром / Скопје

Prodavam ispravna termo pecka 3kW komplet so postolje so trkalca.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070371160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам