1 / 2
Termostat soben pelet pecki
90 €
03.03.2022 12:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wireless termostat za pecki na pelet. Ima moznost za upravuvanje preku mobilen so aplikacija.Dnevno i nedelno programiranje na temperatura kako i vremeto na rabota na kotelot primer odredeni saati od denot.So koristenje na termostat se namaluva potrosuvackata za 30%.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071360598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам