1 / 2
Se prodava Masini dve za sienje skoro novi
1 €
31.01.2022 11:29

Куманово / Куманово

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za tekstilna i kozarska industrija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
071294996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам