1 / 5
CIZMI I SKII EVTINO!!!
1 МКД
07.08.2022 08:08

Ѓорче Петров / Скопје

Tel 070-541-761
Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.2000 denari komplet.
Tel 070 541 761

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

vectra a
Потврден огласувач
078585313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам