1 / 9
Kolce 27.2...30.9..31.6...
700 МКД
31.01.2022 12:23

Гостивар / Гостивар

Kolcina
Kolce so amortizer 27.2 .1000 den
Kolce zoom .27.2 ...900 den
Kolce ikocn mini insert ...700 den
Kolce ktm 27.2 ...1000 den
Kolce Richey 30.9 ...1000 den
Kolce so amortizer ppa 30.9 ..1400 den
Kolce uno 31.6 ...1000 den
Kolce ghost ..31.6...1000 drn
Kolce 31.6 ....400mm... 1000den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам