1 / 12
PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011
3 €
25.06.2022 22:46

Струга / Струга

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭
UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
PERVA REG 01.02.2023
KOMPLET NAPRAEN SERVIS GOLEM
ZA POJKE INFO TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам