1 / 4
Се продава Апкан машина за виткање на лим
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2022 15:37

Пехчево / Берово

Апкан за виткање на лим со должина од 1м.
Машината е во одлична состојба.
Цена по договор.
Информации на тел. 077/673-995

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Timce
Потврден огласувач
077673995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам