1 / 5
Samsung galaxy A41
9.000 МКД
13.02.2022 18:53

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

galaxy A41

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e 100 posto zacuvan

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072216374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам