Stan u cair
По Договор
31.01.2022 16:53

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Karsi teteks nov , kaj parkot u cair

Stan u cair ,
Karsi teteks nov , kaj parkot u cair
Tel:072243355

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Astrit
Потврден огласувач
072243355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам